Live Agent (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: Buttons
cs: Tlačítka
