Live Agent (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Settings
da: Indstillinger

en: Save
da: Gem

en: Extra
da: Ekstra

en: Buttons
da: Knapper
