Live Agent (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: info
eo: informo
