Live Agent (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Type
et: Liik

en: Enabled
et: Lubatud

en: Settings
et: Seaded

en: Save
et: Salvesta

en: Department
et: Osakond

en: Buttons
et: Nupud
