Live Agent (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Enabled
fa: فعال

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Save
fa: ذخیره

en: info
fa: اطلاعات
