Live Agent (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Buttons
fi: Painikkeet
