Live Agent (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Enabled
gl: Activado

en: Settings
gl: Axustes

en: Save
gl: Gardar

en: Buttons
gl: Botóns

en: info
gl: información
