Live Agent (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: Department
hu: Tanszék

en: Buttons
hu: Gombok

en: info
hu: információ
