Live Agent (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Type
it: Tipo

en: Enabled
it: Attivato

en: Settings
it: Impostazioni

en: Save
it: Salva

en: Buttons
it: Pulsanti

en: info
it: informazioni
