Live Agent (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: info
km: ព័ត៌មាន
