Live Agent (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Department
kn: ವಿಭಾಗ

en: info
kn: ಸೂಚನೆ
