Live Agent (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Extra
lv: Ekstra

en: info
lv: informācija
