Live Agent (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Type
ml: തരം

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: info
ml: വിവരം
