Live Agent (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: info
mn: мэдээлэл
