Live Agent (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Settings
mr: संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Extra
mr: अधिक(Extra)

en: info
mr: माहिती
