Live Agent (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Department
nl: Afdeling

en: Buttons
nl: Knoppen
