Live Agent (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Enabled
ru: Включено

en: Settings
ru: Настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: Extra
ru: Дополнительно

en: Department
ru: Подразделение

en: Buttons
ru: Кнопки

en: info
ru: информация
