Live Agent (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: info
sq: informacion
