Live Agent (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Type
te: రకం

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Settings
te: అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: info
te: సమాచారం
