Live Agent (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Settings
uk: Налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: Extra
uk: Додаткове

en: Department
uk: Відділ

en: Buttons
uk: Кнопки

en: info
uk: інформація
