Live Agent (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Enabled
vi: Bật

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Save
vi: Lưu

en: Department
vi: Phòng ban

en: info
vi: thông tin
