Live Agent (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: info
bo: ཆ་འཕྲིན།
