Live Agent (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Buttons
el: Κουμπιά

en: info
el: πληροφορία
