Live Agent (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Type
es: Tipo

en: Enabled
es: Activado

en: Settings
es: Configuración

en: Save
es: Guardar

en: Department
es: Departamento

en: Buttons
es: Botones

en: info
es: información
