Live Agent (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: Buttons
eu: Botoiak
