Live Agent (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
fr: Activé

en: Settings
fr: Paramètres

en: Save
fr: Enregistrer

en: Department
fr: Département

en: Buttons
fr: Boutons
