Live Agent (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Type
he: סוג

en: Enabled
he: מופעל

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: Department
he: מחלקה

en: Buttons
he: כפתורים

en: info
he: מידע
