Live Agent (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Enabled
is: Virkt

en: Settings
is: Stillingar

en: Save
is: Vista

en: Department
is: Deild

en: info
is: upplýsingar
