Live Agent (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Enabled
ja: 有効

en: Settings
ja: 設定

en: Save
ja: 保存

en: Extra
ja: 拡張

en: Buttons
ja: ボタン

en: info
ja: 情報
