Live Agent (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Buttons
ka: ღილაკები

en: info
ka: ინფორმაცია
