Live Agent (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: info
lt: informacija
