Live Agent (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Enabled
oc: Activat

en: Settings
oc: Paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: Buttons
oc: Botons
