Live Agent (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Enabled
pl: Włączone

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: Extra
pl: Dodatkowy

en: Department
pl: Departament

en: Buttons
pl: Przyciski

en: info
pl: informacja
