Live Agent (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: Enabled
pt: Ativado

en: Settings
pt: Definições

en: Save
pt: Guardar

en: Buttons
pt: Botões

en: info
pt: informação
