Live Agent (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Enabled
ro: Activat

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: Buttons
ro: Butoane
