Live Agent (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Save
ta: சேமி

en: Buttons
ta: விசைகள்

en: info
ta: தகவல்
