Live Agent (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: info
th: เพื่อทราบ
