Live Agent (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Enabled
tr: Etkin

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: Buttons
tr: Düğmeler

en: info
tr: bilgi
