Live Chat (Live Person) Integration (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sk: Na každý riadok zadajte jednu cestu. Znak * je zástupný znak. Cesta môže byť napr. %blog pre stránku blogu alebo %blog-wildcard pre každý osobný blog. %front je titulná stránka.

en: Not configured
sk: Nenastavené

en: Add if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
sk: Pridať iba ak nasledujúci PHP kód vráti <code>TRUE</code> (PHP-mód, iba pre expertov).

en: Add to every page except the listed pages.
sk: Pridať na každú stránku okrem vypísaných.

en: Add to the listed pages only.
sk: Pridať iba na vypísané stránky.
