Live Translation (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Unknown
az: Naməlum

en: Module
az: Modul

en: Up to date
az: Bu günə qədər

en: Last update
az: Son yeniləmə

en: No update data available
az: Güncəlləmə məlumatları mövcud deyil
