Live Translation (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Servers
cs: Servery

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Module
cs: Modul

en: Up to date
cs: Aktuální

en: Last update
cs: Poslední obnova

en: No update data available
cs: Nejsou dostupné žádné údaje o aktualizaci

en: The translation import of %filename failed.
cs: Import překladu ze souboru %filename selhal.

en: Translation updates
cs: Aktualizace překladu
