Live Translation (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Servers
da: Servere

en: Unknown
da: Ukendt

en: Module
da: Modul

en: Up to date
da: Seneste version installeret

en: Last update
da: Seneste opdatering

en: No update data available
da: Ingen opdateringsdata tilgængelige

en: Untranslated
da: Ikke oversat

en: File %file already exists.
da: Filen %file findes allerede.

en: Unable to download and save %download_link file.
da: Kan ikke downloade og gemme filen %download_link.

en: The translation import of %filename failed.
da: Import af oversættelsen %filename mislykkedes.

en: Translation updates
da: Opdaterede oversættelser
