Live Translation (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Servers
el: Διακομιστές

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Module
el: Μονάδα

en: Up to date
el: Ενημερωμένο

en: Last update
el: Τελευταία ενημέρωση

en: Ok
el: Eντάξει

en: No update data available
el: Δεν υπάρχουν στοιχεία ενημέρωσης

en: Untranslated
el: Αμετάφραστο

en: The translation import of %filename failed.
el: Η εισαγωγή του αρχείου μετάφρασης %filename απέτυχε.
