Live Translation (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Status
et: Olek

en: Servers
et: Serverid

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Module
et: Moodul

en: Up to date
et: Värske

en: Last update
et: Viimati uuendatud

en: Ok
et: Olgu

en: No update data available
et: Uuenduste andmeid pole saadaval

en: Untranslated
et: Tõlkimata

en: The translation import of %filename failed.
et: Tõlke import failist %filename ebaõnnestus.

en: Translation updates
et: Tõlgete uuendused
