Live Translation (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Module
eu: Modulua

en: Up to date
eu: Eguneratua dago.

en: Last update
eu: Azken eguneraketa

en: Ok
eu: Ados

en: No update data available
eu: Ez dago eguneraketa daturik eskuragarri

en: Untranslated
eu: Itzuli gabe

en: The translation import of %filename failed.
eu: %filename fitxategiaren itzulpen inportazioak huts egin du.

en: Translation updates
eu: Itzulpenen eguneraketak
