Live Translation (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Module
fa: ماژول

en: Up to date
fa: به‌روز

en: Last update
fa: آخرین به‌روزرسانی

en: Ok
fa: تایید

en: No update data available
fa: هیچ داده به‌روزرسانی وجود ندارد

en: Untranslated
fa: ترجمه نشده

en: The translation import of %filename failed.
fa: ورود ترجمه از فایل %filename با شکست روبرو شد.

en: Translation updates
fa: به‌روز‌رسانی ترجمه‌ها
