Live Translation (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Status
fr: État

en: Servers
fr: Serveurs

en: Unknown
fr: Inconnu

en: Up to date
fr: À jour

en: Last update
fr: Dernière mise à jour

en: No update data available
fr: Pas de données sur les mises à jour disponibles

en: Untranslated
fr: Non traduit

en: File %file already exists.
fr: Le fichier %file existe déjà

en: Unable to download and save %download_link file.
fr: Impossible de télécharger et de sauvegarder le fichier %download_link.

en: The translation import of %filename failed.
fr: L'import de la traduction %filename a échoué.

en: Translation updates
fr: Mises à jour de traduction
