Live Translation (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Module
gl: Módulo

en: Up to date
gl: Actualizado

en: Last update
gl: Última actualización

en: Ok
gl: Correcto

en: No update data available
gl: Non hai información sobre actualizacións dispoñíbel

en: Untranslated
gl: Sen traducir

en: The translation import of %filename failed.
gl: Produciuse un fallo ao importar a tradución de %filename.

en: Translation updates
gl: Actualizacións de traducións
