Live Translation (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Servers
hi: सर्वर

en: Unknown
hi: पता नहीं

en: Module
hi: मॉड्यूल

en: Up to date
hi: आधुनिक

en: Last update
hi: आखरी बार सुधार

en: Ok
hi: ठीक

en: The translation import of %filename failed.
hi: %filename का अनुवाद आयात में विफल रहा है |

en: Translation updates
hi: अनुवाद अपडेट
