Live Translation (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Unknown
id: Tak dikenal

en: Module
id: Modul

en: Up to date
id: Mutakhir

en: Last update
id: Pembaruan terakhir

en: Ok
id: Oke

en: No update data available
id: Tidak ada data update yang tersedia

en: The translation import of %filename failed.
id: Impor terjemahan dari %filename gagal.

en: Translation updates
id: Pembaruan terjemahan
